20.02.2017, godz. 17.30 odbyła się kolejna już Kawiarenka Podróżnika, tym razem o swojej podróży i o Grecji antycznej opowiadali Bożena i Zbyszek Biziewscy.

To już trzecie spotkanie z cyklu. Pierwsze poświęcone było Lefkadzie, malowniczej wyspie na Morzu Jońskim, a drugie Teneryfie, leżącej w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Celem Kawiarenki...jest prezentacja relacji z podróży do ciekawych miejsc na całym świecie. Spotkania przybierają różną formę, a tym co je łączy jest atmosfera Galerii Z Latarnią. Pragniemy zachęcić wszystkich do podróżowania, do poznawania nie tylko miejsc, obiektów i krajobrazów, a także ludzi i ich kultury. Najpierw, przy kawie i herbacie w RCK, a potem... tak naprawdę...