Ryńskie Prezentacje Artystyczne to coroczne wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalnych przedsięwzięć organizowanych w Rynie.

W trakcie tego wydarzenia na deskach sali widowiskowej zaprezentowali umiejętności zdobywane przez cały rok zajęciowy uczestnicy grup i kół zainteresowań. Natomiast w Galerii 'Z Latarnią" można było obejrzeć wystawę prezentującą roczny dorobek ryńskiej grupy plastycznej. W trakcie Prezentacji Pan Burmistrz Miasta i Gminy Ryn Jarosław Filipek oraz Pani Dyrektor Maria Tuczyńska wręczyli podziękowania za wkład pracy, moc inspiracji i zaangażowanie instruktorom prowadzącym zajęcia - Pani Krystynie Rekosz (Ludowy Zespół Sterławiacy), Panu Romanowi Gajewskiemu (Ryńskie Wrzosy, grupy wokalne oraz solistki), Pani Elżbiecie Buratyńskiej (Green Team, Ryn Girls Squad, Bass&Melody) oraz Panu Robertowi Grynisowi (Ryn Breakers, Ryn Breakers grupa początkująca).

Nowy sezon zajęciowy oraz nabór rozpoczynamy w październiku 2019 - serdecznie zapraszamy!